Others - Interests

Miley Cyrus - new life

4. září 2013 v 20:12 | *Kim
Kdyby se před rokem řeklo jméno Miley Cyrus, 99% lidem by se okamžitě vybavila Hannah Montana. Jak je tomu dnes, to už asi těch 99% z vás ví. Miley kompletně změnila svůj dosavadní look milé a poslušné dospívající dívky na drsnou a odvázanou slečnu.

Vytvoř si: Originální sluchátka

19. srpna 2013 v 19:11 | *Kim
Máš nudná jednobarevná sluchátka, která má každý a tebe už nebaví? Tak tu mám přesně pro tebe jeden zajímavý a super jednoduchý tip jak si taková sluchátka nebo třeba i nabíječku ozdobit a udělat originálním kouskem, který může skvěle doplnit tvůj vzhled. Budeš k tomu potřebovat minimálně 2 barevné lepící pásky a nůžky. Postupně stříhej kousky barevné pásky a oblepuj s ní drát. Barvy můžeš různě kombinovat a střídat a originální doplňek je na světě:)
DIY :*'s Photos | via Facebook

OH Londýn 2012

13. srpna 2012 v 12:29 | *Kim
Londýnská olympiáda nám už včerejším slavnostním zakončením nadobro skončila. Kdo se včera na toto zakončení koukal? Já ano, ale osobně jsem to do konce nevydržela a šla jsem spát.:D Ovšem to co jsem viděla? Naprostá nádhera. Muselo to stát nekonečně peněz a těch příprav? Nepředstavitelně mnoho. Pro ty zpěváky a všechny vystupující to musí být neskutečná tréma, když si uvědomíte že na vás kouká téměř celý svět. Pro Českou republiku byly tyto olympijské hry si myslím uspěšné. Získali jsme jako země několik skvělých umístění a to i na tom nejvyšším stupínku. Letošní olympijské hry byly velice vydařené, plné dobrých i špatných emocí, ale tak už to ve sportech prostě bývá.
Closing_large

Myslím si, že na naše sportovce můžeme být 100% hrdí. Můžeme jim vřele poděkovat za tak skvělou reprezentaci naší země a popřát jim výdrž do Ria 2016 :P
*Kim

Lady Gaga vs. pes :D

4. února 2012 v 14:39 | *Kim
Tak tohleto mě vážně pobavilo :DDD
Nic proti Lady Gaga, je v pohodě, ale todle je vážně vtipné! Posuďte sami :D

Tumblr_lmqxd2urlg1qzschgo1_400_large
Tak co? :D
*Kim

Rty jako zvířátka!

28. prosince 2011 v 12:00 | *Kim
Todle mě vážně zaujalo :) Brouzdala jsem si tak po internetu a hledala něco, co by bylo zajímavé na můj blog a narazila jsem na malůvky na rtech. Je to vážně zajímavé některé jsou docela i vtipné. No uznejte líbí se vám? :)

více obrázků v celém článku
 
 

Reklama