Others - Fashion Police

Fashion police 2 - Miley Cyrus

5. listopadu 2013 v 15:00 | *Kim
Taaak a máme tady další modní policii, tentokrát pro aktuální rebelku Miley Cyrus. Zkoukneme outfit, který měla na jakési Maxim párty konkrétně 15.května 2013.
Podle mého názoru, je tentou outfit oproti jejím ostatním výstřelkům, které můžeme nyní sledovat naprostá pecka. Je to vcelku jednoduché, elegantní a myslím si že Miley vypadá naprosto perfektně. Žádné ulítlé kombinace a odhlené..no..téměř všechno. Podle mě je to prostě uplná paráda. Jednoduchý černobílý overall zkombinovaný s černými podpatky. K tomu nepříšliš výrazné doplňky - pár náramků - zato výrazná rtěnka ladící s nehty na nohou.

Jediné co bych tu Miley mohla vytknout je oranžová tvářenka. Nevím jestli je to jen tou fotkou ale v kombinaci s rudou rtěnkou to působítak nějak pouťově a nejde to prostě k sobě. Jinak je líčení na jedničku!

Celkově outfit hodnotím body 9,5/10
A vy? Pište do komentářů ☺ *Kim

článek přednastaven

Fashion police 1 - Celine Dion

13. prosince 2011 v 15:39 | *Kim
Zpěvačka Celine Dion má velmi elengantní a osobitý styl. Na předávání cen Oskara se trefila velmi spráně, ostatně jako skoro vždy. Bílé dlouhé šaty až na zem zvýrazňují Celine její siluetu. Samozřejmě kdyby si tyto šaty oblékla nějaká baculka, efekt by byl rázem pryč. Celine ovšem se svou dokonalou postavou nemá co skrývat. Šaty doplnila výrazným náhrdelníkem, který se k celkovému modelu hodí. Zvolila jemné líčení, kterým nic nezkazí a výrazné oční stíny a rtěnka by se k modelu absolutně nehodily. Tento outfit se jí velice povedl.
Celine dávám za model 10 bodů z 10.
A jak se vám Celine Dion líbí v bílých šatech?
 
 

Reklama