Listopad 2013

Fashion police 2 - Miley Cyrus

5. listopadu 2013 v 15:00 | *Kim |  Others - Fashion Police
Taaak a máme tady další modní policii, tentokrát pro aktuální rebelku Miley Cyrus. Zkoukneme outfit, který měla na jakési Maxim párty konkrétně 15.května 2013.
Podle mého názoru, je tentou outfit oproti jejím ostatním výstřelkům, které můžeme nyní sledovat naprostá pecka. Je to vcelku jednoduché, elegantní a myslím si že Miley vypadá naprosto perfektně. Žádné ulítlé kombinace a odhlené..no..téměř všechno. Podle mě je to prostě uplná paráda. Jednoduchý černobílý overall zkombinovaný s černými podpatky. K tomu nepříšliš výrazné doplňky - pár náramků - zato výrazná rtěnka ladící s nehty na nohou.

Jediné co bych tu Miley mohla vytknout je oranžová tvářenka. Nevím jestli je to jen tou fotkou ale v kombinaci s rudou rtěnkou to působítak nějak pouťově a nejde to prostě k sobě. Jinak je líčení na jedničku!

Celkově outfit hodnotím body 9,5/10
A vy? Pište do komentářů ☺ *Kim

článek přednastaven

Everyday outfit

3. listopadu 2013 v 15:26 | *Kim |  Fashion - Outfits
Pardon lidi, že jsem se zas dýl neozvala..divila bych se kdyby sem furt někdo chodil, ale tak co. Blog mám pro zábavu a pro volný chvíle, žádná povinnost:)

No jinak jsem dnes udělala outfit. Myslím si že je docela dobrý, takový na každodenní nošení :)
Skládá se ze zeleného kabátku s tkaničkou v pase (ideální pro dívky s kratšíma nohama - mě :P) koupíte v Zaře nebo v New Yorkeru a taky v Pull&Bearu ale to si šáhnete hluboko do peněženky ☺.
Dále z obyčejných modrýh džín, které seženete všude. Tmavě modré tílko opět není težké k sehnání a z krásné kotkované košile - můžu doporučit H&M tam mají teď jednu úžasnou (699Kč). Dále kotníkové hnědé boty - najdete docela levně v Humanicu a z nějaké menší hnědé kabelky přes rameno. Doplňky podle potřeby ale nijak bych to nepřeháněla, dle mého stačí obyčejnější černé pecky do uší a je hotovo, aby nebylo zbytečně přeplácáno ;)
Určitě mi pište názory do komentářů budu jedině ráda. Vaše *Kim
Everyday outfit