Prosinec 2012

uaaa Vánoce!

23. prosince 2012 v 13:49 | *Kim |  Site - Diary
225813368787840445_iiw1tc5l_c_large
Bože lidi .. to je doby co jsem se neozvala, ale nebyl čas. Moc se omlouvám ale kupování vánočních dárků mě vždycky zmohne. Je 23. a já stejně ještě nemám všechny dárky :D Dost děs vám řeknu :D

Teď bych tu zas měla být častěji, protože nikam moc nejedu. Budu v Praze a tak třeba po večerech nebo tak budu mít asi čas na to, aby to tu zas nabralo nějaký směr :)

Takže teď vám všem přeju krásný Vánoce!! Hodně dárků a splněných přání ;) *Kim

Looklet competition - Zápis soutěžících

8. prosince 2012 v 15:19 | *Kim
!!!Vyhlašuji zápis do LOOKLET SOUTĚŽE!!!
Tato soutěž už tu jednou byla ale bohužel se nedokončila, ale teď to chci dotáhnout až do konce. Jak jsem psala, looklet soutěž byl můj výmysl, ale bohužel to ode mě už hodně blogů zkopírovalo, ale doufám že se zde najde stále někdo, kdo se přihásí.

O CO JDE?
V looklet soutěži nezáleží na tom, jaké kvality dosahuje váš blog, na výšce návštěvnosti apod., ale jde tu o váš vkus a smysl pro módu. Každý úkol bude spočívat v tom, že dostanete zadání typu: Vytvoř outfit, který by sis vzala na tu a tu situaci.. a vaším úkolem bude na webu www.looklet.com vytvořit outfit pro danou situaci. Samozřejmě, že tyto situace se budu snažit dělat ne příliš typické, aby soutěž byla zajímavá. Kolo od kola bude zadání těžší a těžší :)

JAK BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT?
Vždy vám zadám termín, do kterého mi budete muset vaše výtvory poslat ve formě obrázku na e-mail. Pokud byste někdo nevěděl jak outfit uložit do obrázku, určitě vám ráda pomůžu:) Já co nejrychleji zhodnotím vaše outfity a podle svého nejčistšího svědomí ohodotním body 1-10. Ten, kdo v daném kole získá nejmenší počet bodů bohužel vypadává. Ten, kdo outfit nepošle do zadaného termínu, bohužel musí vypadnout taky.

PRAVIDLA HRY:
Jelikož mi budete výtvory posílat na e-mail, tak je tu jen jedno pravidlo a to: Budete se muset smířit s mým hodnocením. O tomhle ta soutěž je, takže pokud nebudete souhlasit, samozřejmě že se můžete vyjádřit, ale prosím slušnou cestou.

CO ZÍSKÁ VÝHERCE?
Výherce získá hned několik cen ve formě grafických výrobků o které si řekne + měsíční reklamu na mém blogu. Ceny se budou stupňovat, čili za druhé místo dostanete také menší grafické ocenění + 14 denní reklamu na mém blogu. 3. místo získá také ocenení + týdenní reklamu na mém blogu. Menší dáreček ale dostanou všichni zůčastnění :)

JAK SE PŘIHLÁSIT?
Pokud jste si přečetli informace a rozhodli jste se do soutěže přihlásit, stačí do komentářů napsat:
1) Přezdívku
2) Adresu blogu

Doufám, že do toho někdo pujde a přihlásí se alespoň pár zájemců ;)

Outfit: by me :3

2. prosince 2012 v 12:19 | *Kim |  Fashion - Outfits
Po delší době se zase hlásím, ale říkám vám předem, že přes týden tady toho hold moc neuvidíte :/ Čas není a učení se školou bohužel ano. K tomu se ještě věnuju tanci, který miluju a je pro mě téměř vším..
No ale teď k tomu outfitu - myslím si, že se můžu vcelku pochválit :) Podle mě není vůbec špatný. Skládá se z černých uplých kalhot, 'džínové' košile a bíleho tílka pod ní, z krásných botiček (moc se mi líbí, mám podobné - najdete je v Topshopu). A dále z doplňků - náušnice, hodinky. Zdá se me pěkný, stylový a pohodlný. Doufám, že v něm někdo najde třeba nějakou inspiraci :) Určitě mi pište názory do komentáů ;) *Kim
Casual outfit*

PS: Chtěla bych to tady zase nějak oživit. Asi udělám zas nějakou Looklet soutěž, která už tu jednou byla. Sice se úplně nedokončila ale tentokrát to vidím slibněji :) Tuhle soutěž jsem si vymyslela sama, ale bohužel ji ode mě hodně blogů už zkopírovalo, takže nevím jestli se najde někdo kdo by se ještě přihlásil, když už to není tolik originální. Snad se někdo takvý najde. *Kim