Srpen 2012

Z jiného soudku - animace

23. srpna 2012 v 13:29 | *Kim |  Site - Diary
Měla jsem chvíli čas a řekla jsem si, že už jsem dlouho neudělala nějakou grafiku. No, chtěla jsem udělat pár animací, ale jak je u mě zvykem, nikdy u tý práce nevydržim moc dlouho, takže z toho nakonec vznikla jen jedna docela dost jedoduchá animace. No a, taky sem můžu dát něco novýho, něco co tu ještě není :) Dneska nevim jestli ještě něco stihnu, mám teď docela napilno a v sobotu odjíždim pryč, takže tu týden nebudu! Řikám to předem kdybych to sem pak nestihla už napsat. Bude to můj poslední zájezd o prázdninách, vrátim se domu a do školy. To je zlý, to je hodně zlý. :/
Tak tady je ta animace ať z toho neni moc dlouhý článek a stejně pochybuju, že to někdo čte až do konce :D

Líbí se vám? *Kim

Fotka dne #23

21. srpna 2012 v 13:49 | *Kim |  Others - Photo of the day
Tumblr_m7jgqbmcwa1qj4ih3o1_500_large

You have no idea how hard it is to force myself to stop thinking about you, sometimes.
Nemáš ani ponětí jak těžké je přinutit se přestat na tebe myslet, občas.

Rychlé letní účesy

20. srpna 2012 v 21:24 | *Kim |  Fashion - Hair styles
Mám tady pro vás videonávod na několik rychlých stylových letních účesů. Našla jsem ho na youtube a myslím si, že by vám mohl k něčemu posloužit ;) Je jich tam více a zdají se mi opravdu jednuché ale velmi efektivní. Určitě stojí za vyzkoušení ;)

Btw: Tento týden určitě přibyde článek k tématu týdne.;)
*Kim

Miley Cyrus new hairstyle

15. srpna 2012 v 12:14 | *Kim |  Fashion - News
Miley Cyrus si nechala ostříhat svojí nádhernou dlouhou hřívu..Proč? Svoje vlasy dala na charitu, tudíž na dobrou věc, ale.. Vážně by mě zajímal váš názor jak se vám Miley nový účes líbí? Mě osobně to nepříjde uplná tragédie, ale nic k oslavě. Upřímně, Miley se mi rozhodně líbila víc s jejíma dlouhýma hnědýma vlasama, než teď. Bylo to přirozenější a prostě to k ní sedlo.
Tumblr_m8o9jegmv41ql46wso1_500_large

OH Londýn 2012

13. srpna 2012 v 12:29 | *Kim |  Others - Interests
Londýnská olympiáda nám už včerejším slavnostním zakončením nadobro skončila. Kdo se včera na toto zakončení koukal? Já ano, ale osobně jsem to do konce nevydržela a šla jsem spát.:D Ovšem to co jsem viděla? Naprostá nádhera. Muselo to stát nekonečně peněz a těch příprav? Nepředstavitelně mnoho. Pro ty zpěváky a všechny vystupující to musí být neskutečná tréma, když si uvědomíte že na vás kouká téměř celý svět. Pro Českou republiku byly tyto olympijské hry si myslím uspěšné. Získali jsme jako země několik skvělých umístění a to i na tom nejvyšším stupínku. Letošní olympijské hry byly velice vydařené, plné dobrých i špatných emocí, ale tak už to ve sportech prostě bývá.
Closing_large

Myslím si, že na naše sportovce můžeme být 100% hrdí. Můžeme jim vřele poděkovat za tak skvělou reprezentaci naší země a popřát jim výdrž do Ria 2016 :P
*Kim

Black/White leggings

11. srpna 2012 v 13:59 | *Kim |  Fashion - Trends
Legíny..když nevíte co, legínama nic nezkazíte. Ovšem obyčejné jednobarevné už nejsou tolik zajímavé. Mám tady pro vás něco jako inspiraci bíločerných legín, které mne zajualy. Myslím si, že i když si k nim vezmete naprosto obyčejné tričko, tak váš outfit bude zajímavý a neobyčejný. Pokud by se vám některé zalíbily, můžete na ně narazit v obchodech jako ja například H&M nebo můžete vyzkoušet štěstí na internetu :)
Black/White leggings

Looklet soutěž? božínku

11. srpna 2012 v 12:41 | *Kim |  Looklet soutěž č.1
No tyyyjo. Totálně jsem na to zapoměla, ani nebyl čas na vyhodnocení a jak jsem na to teď tak koukala, tak většina z těch co ještě soutěžili už z blogu odešli. No, jak to říct. Asi tohle vypustim. Jenom doufám, že zbývající soutěžící se nebudou zlobit. Teď ale o prázdninách fakt čas prostě neni. Takže soutěž ruším.

Možná udělám časem nový zápis a Looklet soutěž č.2. Doufám ale že po týhle zkušenosti se mnou se sem někdo ještě bude chtít přihlásit :D Opravdu se omlouvám těm co se snažili. Nebylo to v plánu.

Dneska toho plánuju přidat trochu víc, abych dohnala svoje resty. Chci to tady celý překopat, už to tu stojí za prd a velký kulový. *Kim

Outfit - Letní den

10. srpna 2012 v 17:59 | *Kim |  Fashion - Outfits
Mám tady pro vás další letní outfit pro normální teplý den, který jsem vytvořila už před pár týdny, ale zatím nebyl moc čas ho sem na blog zveřejnit. Je to klasický,stylový a pohodlný outfit složený z hnědých kraťasů a béžového třička s tříčtvrtečním rukávem. Pak můžete na obrázku vidět všelijaké doplňky jako je taška a šperky, které by se k outfitu hodily. Můj názor na tento outfit je velice kladný, moc se mi líbí.
A co vám? Pište co byste ubraly, přidaly apod. Budu ráda za všechny názory :)
*Kim

Casual outfit

prázdniny se zlomeným srdcem ...

9. srpna 2012 v 15:59 | *Kim |  Site - Diary

Tumblr_lya1tkowuq1r822bco1_500_large

Tak už jsem konečně zase doma. Ne že by mě tady bavilo tvrdnout, ale vzhledem k okolnostem jsem ráda, že jsem tu.
Co bych vám tak řekla za ty okolnosti.. Asi to všichni znáte - někdo se vám líbí, chcete s ním být ale není to oboustraný? Je to ten příšerný pocit, který vás zžírá každou minutu celé dny tak jako teď mě.
Není mi kvůli tomu zrovna dvakrát do smíchu, ale život jde dál. Měla bych se s tím teď co nejrychleji vypořádat a pokusit se na to přestat myslet, ale v hloubi duše stejně vím, že budu jenom tiše doufat aby si ten dotyčný uvědomil..

No co, nebudu vám tady vzdychat, prostě jsem si řekla, že se teď do toho blogu pořádně opřu. Když nebudu někde pryč, budu psát a přidávat články, abych na to nemusela myslet. Chci taky nový design, tenhle už je tu sakra dlouho, ale nějak mi to nejde, takže si asi nějaký nechám od někoho ochotného vytvořit.

To je takovej mini plán na zbytek prázdnin. Zatím se mějte, *Kim