Červenec 2012

Fotka dne #22

25. července 2012 v 12:00 | *Kim |  Others - Photo of the day
Přednastaveno
Tumblr_m75uh9mwe31rvffbjo1_400_large
I didn't change, I grew up.
Nezměnila jsem se, dospěla jsem.

Návod: Duhové nehty

21. července 2012 v 12:00 | *Kim |  Fashion - Nails
Přednastaveno
Mám tady návod na tzv. duhové nehty. Mě osobně se to moc líbí a určitě to taky zkusím. Vypadá to jednoduše a jediné co potřebujete je houbička, miska s vodou a samozřejmě potřebné laky :) Myslím si že pokud budete postupovat podle kroků ve videu budete určitě úspěšné. Do komentářů klidně napište jestli se vám nehty podařily :)
*Kim


Fotka dne #21

16. července 2012 v 12:00 | *Kim |  Others - Photo of the day
Přednastaveno
Tumblr_m75vq32t5y1r0iwhco1_500_large

I hate bitches who think that they are the sexiest piece of shit on earth, when in reality, they look like they just came out of a cows ass!!!

Tralala ♪♫♪

14. července 2012 v 21:50 | *Kim |  Site - Diary
Tumblr_m6qsg6sm2a1rv2rdvo1_500_large

Taaakže jsem stihla přidat opravdu jenom minimum toho co jsem chtěla, ale dnes jsem měla nabitý program, takže toho zas moc nepřibylo. Teď mám večer chvilku čas, tak se pokusím přednastavit nějaké články. Příštích 14 dní tady nebudu, takže se mnou nepočítejte na blogu. Nevím co stihnu přednastavit ale s nějakým velkým dílem nepočítejte. Spíš jen nějaké ty kratší články, aby to tu úlplně neumřelo.

Takže dneska všechno, užívejte si prázdniny, už se to pomalu ale jistě krátí .. vim že říkat to teď je blbost, ale ono to uteče jakoby nic :/
Mějte se, *Kim

Téma týdne - Mám svůj sen

13. července 2012 v 16:54 | *Kim |  Others - Topic of the week

Každý z nás má asi nějaký ten svůj sen. Ať už tajný nebo ne, mělo by to být něco co bychom opravdu chtěli mít, dokázat či uskutečnit apod. Viděl jste někdo filmovou pohádku Na vlásku (Tangled)? Strašně mne zaujala. Je to sice pohádka, ale naprosto úžasně vypráví o dívce, která si jde za svým snem. Je to opravdu moc krásný :)
Když jsem byla malá, vždycky jsem si přála takové ty blbosti, ale ke štěstí mi to stačilo. Například když mi bylo asi 12, tak jsem si strašně prála naučit se jednu složitou otočku (kdo neví - jsem blázen do tance). Zkoušela jsem to stále dokola a po pár modřinách se mi to povedlo. Dá se říct, že to je ale spíš někaý cíl, než sen. Teď už jsem sice starší, ale osobně nevím jestli mám nějaký takový ten velký sen. Prostě si přeju vždycky takový ty prkotiny, který stále opakuju když na troubě vidím čas 11:11 nebo 22:22 :P Děláte to taky nebo jsem pošahaná? :D Mimo toho si samozřejmě jako všichni přeju takový ty normální veci do budoucna, jako abych byla šťastná a zdravá s velkou rodinou.:)

A co vy? Jaký je váš sen?
*Kim

Holidaaaaays!

13. července 2012 v 12:49 | *Kim |  Site - Diary
Tumblr_m56xq9yzkl1rwxo42o1_r1_500_large

Za 1. se opět trapně omlouvám za dvoutýdenní neaktivitu na blogu, ale než jsem odjela někam na prázdniny, tak sem na blog nestihla nic napsat. Trošku nezodpovědné, ale taková já prostě občas bývám. Tak doufám, že mi po stopadesátý všichni co sem rádi chodí odpustí :)
Jinak jak to bude .. dnes a zítra snad něco málo přidám, pár článků bych chtěla i přednastavit ale nevím jak mi to časově vyjde. V neděli zase odjíždím pryč.
Ale chápejte mě, jsou prázdniny a já je nechci prosedět u počítače psaním článků na blog.!
Prostě když najdu chvilku, pokusím se tady být!


No a co vy? Jak si zatím užíváte letní prázdniny? Kde jste zatím byli a kam se chystáte?
Pište do komentářů, jsem zvědavá :)
*Kim