Červen 2012

Outfit - Léto začalo

26. června 2012 v 15:09 | *Kim |  Fashion - Outfits
Mám tady pro vás konečně nějaký letní outfit :) Vytvořila jsem ho sama na stránce looklet.com. Skládá se z volnějšího tílka zastrčeného do úzké černé sukně. Boty jsou na podpatku, ale kdo nemá rád podpatky, určitě by se hodily i nějaké otevřené botky bez podpatku :) Z doplňků jsem zvolila dlouhý přívěsek na krk, náušnice a náramek. Tento outfit se mi zdá moc pěkný, moderní a i pohodlný. Budu ráda když mi do komentářů napíšete váš osobní názor, co byste přidaly nebo i ubraly, co se vám líbí a co ne. Díky
Dnes zatím asi všechno *Kim


Návod - copánky (vodopády)

24. června 2012 v 13:39 | *Kim |  Fashion - Hair styles
Mám tady pro vás několik videonávodů na účesy, kterým se také říká vodopády. Většinou vedou přes temeno hlavy - od ucha k uchu. Jsou téměř jednoduché a myslím si, že je s trochou snaživostí určitě zvládne každý. :)
Určitě doporučuju! Výsledek je nádherný :)

více v c.č.

Téma týdne - Krása

15. června 2012 v 15:09 | *Kim |  Others - Topic of the week
1522151-9-1339764133288_large

Jak začít? Krása našeho zevnějšku nám může ulehčit mnoho věcí, ale také hodně věcí znepříjemnit. Ženy pro svůj dokonalý zevnějšek vždy dělaly a dodnes dělají naprosté maximum. Nespočetně plastických operací a miliardy všelijakých malovátek sice pomůžou k lepšímu zevnějšku, ale co ten zbytek? K čemu nám budou až přehnaně plné rty nebo obrovská prsa, když nebudeme mít tu tzv. krásu vnitřní? Samozřejmě, vnější krása je v dnešní době opravdu důležitá, ale i když náš zevnějšek nemusí být uplně dokonalý, to co je uvnitř nás může být daleko krásnější. Když si chcete dnes v teenagerském věku najít přítele nebo přítelkyni, většina z nich si vás třeba ani nevšimne, protože pro ně váž vzhled nebude dostatečně atraktivní. Myslim si ale, že je tohle obrovská chyba. Určitě si stojím za tím, že by se lidé neměli soudit podle jejich zevnějšku. Ale kdo to v této době dodržuje?

Do třídy se mnou chodí jedna holka. Je trošku při těle a vzhledově není úplně dokonalá. Zpočátku se s ní nikdo nechtěl bavit, ale po nějaké době jsme zjistili, že je to vlastně moc fajn holka a že prostě vůbec nezáleží na tom, jak vypadá. Tím chci říct jednu věc - zdání klame. To že nejsme pro někoho vzhledově dostačující neznamená, že bychom si nemohli rozumět.!

Decentní tetování

10. června 2012 v 17:09 | *Kim |  Fashion - Tattoos and piercings
Tumblr_m59xm6ou0u1rxiieko1_500_large

Takže konečně taky něco do této rubriky. Jako první jsem zvolila něco z toho decentnějšího soudku. Tím myslím malá, ale zároveň zajímavá tetování. Vybrala jsem několik obrázků pro vaší inspiraci. Já osobně bych si ráda taky dala nějaké tetování, ale jako většina se bojím toho 'jak to bude vypadat až mi bude 60'? Proto si myslím, že tato decentnější tetování jsou k tomu lepší, než ta barevná třeba přes celé rameno.

V celém článku najdete inspiraci :)

MY BIG APOLOGY

10. června 2012 v 12:19 | *Kim |  Site - Diary
Tumblr_m4p8q6ewll1qlp5emo1_500_largeJe mi to až trapný, takhle dlouho nic nepřidat. A proto vám všem, kteří jste na tento blog chodili rádi dlužím neskutečně obrovskou omluvu. Dlouho jsem tu nebyla z několika důvodů: se školou by to ještě nějak zkloubit zvládala, ale našla jsem někoho *úžasného* s kým bych chtěla a chci trávit co nejvíc svého času. Doufám, že mi moji affs tuto dlouhou neholášenou pauzu prominou. Hned se půjdu podívat na vaše blogy, co je u vás nového a jestli jste mě třeba nesmazali :/

Jinak co se týká druhého admina? Vážně nevím co s ním je, neozval se na moje e-maily ani nic. Takže pokdu se mi ještě teď neozve, tak budu nucena asi změnit heslo nebo nevím .. uvidím ..

Tak doufám, že se tento blog opět znovu rozjede na plné obrátky a že se sem budete znovu rádi vracet.

Ještě jednou se strašně moc omlouvám!

Vaše *Kim